Aktualności

Zakończenie budowy

Budowa została w całości ukończona. Wszystkie lokale mieszkalne zostały sprzedane.
  
Pozdrawiamy,
Zespół Comfortime Polska
 

Życzenia Wielkanocne

Zaczarowanych Świąt Wielkiej Nocy,
spokoju i radości w blasku rodzinnych spotkań,
szalonego i wyjątkowo mokrego Śmigusa Dyngusa
oraz samych słonecznych i niezapomnianych chwil
życzy zespół Comfortime Polska.

Drzwi Otwarte

Miło nam będzie Państwa gościć podczas Drzwi Otwartych na osiedlu 4 Ogrody w Szczecinie.
W dniach od 5 do 8 marca w godzinach 11.00 – 18.00 zaprezentujemy nasze w pełni wyposażone mieszkania, przedstawimy ofertę na mieszkania wykończone w wysokim standardzie oraz pokażemy ogrody, które wraz z nadejściem wiosny rozkwitną i będą prawdziwą ozdobą tego nowoczesnego osiedla.
 
Pozdrawiamy,
Zespół Comfortime Polska

Zaproszenie na XXI Zachodniopomorskie Targi Nieruchomości

W dniach 2 i 3 marca spółka Comfortime Polska będzie obecna na wiosennej edycji targów nieruchomości. Zapraszamy na stoisko osiedla 4 Ogrody (numer C4). Dokładna lokalizacja naszego stoiska znajduje się na poniższym linku.
 
http://zachodniopomorskie.nieruchomosci.pl/sites/default/files/21_targi_plan.pdf

Tylko podczas tych dwóch dni będzie obowiązywała specjalna promocja* na mieszkania zlokalizowane na Wzgórzach Warszewskich. Miejsce targów to Hala MTS przy ul. Struga 6. Zapraszamy bardzo serdecznie w godzinach od 10.00 do 17.00.
 
Do zobaczenia podczas targów,
Zespół Comfortime Polska

*promocja z okazji targów obowiązuje tylko 2 i 3 marca 2013r. Nie jest dostępna w biurze sprzedaży mieszkań.Benefis Moniki Pyrek

Dnia 11 stycznia br. w Teatrze Współczesnym w Szczecinie odbył się benefis wspaniałej polskiej lekkoatletki. W 2005 została wicemistrzynią Europy w skoku o tyczce w Helsinkach, w roku 2009 zdobyła srebrny medal na Mistrzostwach w Berlinie, 11-krotna Mistrzyni skoku wzwyż na hali. Monika Pyrek oficjalnie zakończyła swoją sportową karierę. Uroczystość poprowadził Przemysław Babiarz. Gromkie brawa otrzymała od swoich przyjaciół oraz wielkich gwiazd sportu, bowiem wśród zaproszonych byli: Otylia Jędrzejczak, Robert Korzeniewski, Tomasz Majewski, Artur Partyka,  Jacek Wszoła, Jerzy Skarżyński, Marek Kolbowicz. Oficjalne podziękowania przekazały władze miasta Szczecina, przedstawiciele Polskiego Komitetu Olimpijskiego oraz Polskiego Związku Lekkiej Atletyki.
Wieczór pełen wspomnień okraszony został muzyką w wykonaniu Marysi Sadowskiej, Andrzeja Smolika, zespołu Kumka Olik oraz Piotra Banacha wraz z zespołem Indios Bravos.  
Cieszymy się, że spółka Comfortime Polska mogła wesprzeć tak piękną uroczystość. Pani Monika Pyrek jest bowiem twarzą kampanii reklamowej osiedla 4 Ogrody w Szczecinie.
Gratulujemy Pani Monice wspaniałych wyników w skokach, jej działania przyczyniły się do rozpowszechnienia tej niełatwej dyscypliny sportu.
Na nowej drodze życia zawodowego oraz prywatnego życzymy licznych sukcesów oraz wszelkiej pomyślności.

Życzenia świąteczne

Kiedy magia Świąt nas ogarnie
Kiedy śnieg na Ziemię spadnie
Wtedy przyjdzie Boże Narodzenie
i Niech da Wam radość iukojenie
oraz Moc prezentów i miłości
i jak najwięcej szczęścia i pomyślności
 
Wesołych Świąt i Szampańskiego Nowego Roku
Życzy zespół Comfortime Polska

 
 

Mieszkania pod klucz

Szanowni Państwo,
 
W zakładce „Aranżacje” znajdują się zdjęcia z przykładowych mieszkań, które zostały dosłownie wykończone pod klucz.
Mieszkania, w których znajduje się zabudowana kuchnia, łazienka, została rozprowadzona elektryka to gotowe lokale do których wystarczy wnieść kanapę oraz kilka osobistych rzeczy by zmieniły się w dom.
Wszystkich szczegółów związanych z gotowymi mieszkaniami udzielają pracownicy Biura Sprzedaży Mieszkań, które znajduje się przy ul. Duńskiej 26/03.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Babie lato na 4 Ogrodach

Mimo jesieni odmierzanej kalendarzem pogoda zaproponowała nam w październiku słońce i łagodne temperatury charakterystyczne dla babiego lata.
Taka aura zdecydowanie sprzyja spacerom. Na osiedlu zostały założone wszystkie spośród 4 ogrodów. Spacerując alejkami zauważymy ogród wiśniowy, różany, iglasty i kamienny.
Dla najmłodszych rezydentów osiedla urządzono plac zabaw. Jest to miejsce wyjątkowe. Bowiem właśnie z tego miejsca rozpościera się niesamowity widok na śródmieście Szczecina.
 
Dobrej aury podczas każdego spaceru,
życzy zespół Comfortime

Jesienne Targi Nieruchomości i Inwestycji

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko podczas XX Zachodniopomorskich Targów Nieruchomości i Inwestycji.
Mamy nadzieję, że udało się nam odpowiedzieć na wszystkie licznie zadawane pytania dotyczące osiedla 4 Ogrody.
 
Dwa targowe dni wypełnione były rozmowami i wymianą informacji o nowo realizowanych przedsięwzięciach budowlanych na terenie Szczecina.
Cieszymy się, że obdarzyliście nas Państwo zaufaniem wybierając mieszkania na Wzgórzach Warszewskich.
Podczas tej edycji targów mogliśmy się pochwalić także mieszkaniami pokazowymi, które zaprojektowano w komfortowym stylu zapewniając przyszłym mieszkańcom najwyższą jakość produktów, wzornicze trendy i gustowne rozplanowanie najdrobniejszych elementów składających się na spójną całość.
 
Mieszkania pokazowe można oglądać od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 17.00.
 
Poniżej zdjęcia stoiska osiedla 4 Ogrody podczas XX Zachodniopomorskich Targów Nieruchomości i Inwestycji.

Targi Nieruchomości

W dniach 13 i 14 października 2012 spółka Comfortime Polska będzie obecna na XX Zachodniopomorskich Targach Nieruchomości i Inwestycji.
Będzie to doskonała szansa na przybliżeniu Państwu szczegółów osiedla 4 Ogrody, które zlokalizowane na Wzgórzach Warszewskich ukazują piękną panoramę miasta, posiadają dogodną komunikację z centrum miasta, ale przede wszystkich zapewniają komfortowe warunki mieszkania swoim lokatorom.
Zapraszamy do zapoznania się do ofertą mieszkań. W zakładce Aranżacje przedstawiamy fotografie dwóch gotowych do zamieszkania mieszkań.
 
Do zobaczenia podczas dni targowych.
 
Zespół Comfortime

Zmiana adresu

Szanowni Państwo,
Informujemy, że obecnie Biuro Sprzedaży Mieszkań mieści się na osiedlu 4 Ogrody pod adresem  ul. Duńska 26/3. Numer telefonu i adres mailowy pozostają te same.
Tel. 091 / 812 0 812 e-mail: info@4ogrody.pl

Pierwsi lokatorzy

Miło nam poinformować, że na osiedle 4 Ogrody w Szczecinie wprowadzili się pierwsi lokatorzy.
Przeprowadzka jest dużym i ważnym krokiem dla każdego z was. Wreszcie zyskujemy własną przestrzeń. Możemy urządzać dowolnie i aranżować mieszkanie zgodnie ze swoim stylem i według własnego pomysłu.
 
Cieszymy się, że wybraliście Państwo 4 Ogrody jako miejsce swojego zamieszkania. Wierzymy, że będzie ono doskonałym miejscem pozwalającym na odpoczynek po pracy, na aktywny wypoczynek dzieci na placu zabaw oraz na spacer i czytanie książek wokół ogrodu różanego, iglastego, kamiennego oraz wiśniowego.
 
Dla osób, które chcą zainspirować się pomysłami na własne mieszkanie zapraszamy do zakładki „Aranżacje”. Prezentujemy tu przykładowe mieszkania zaaranżowane przez naszą projektantkę wnętrz.
Zapraszamy zarówno do obejrzenia galerii zdjęć jaki i do obejrzenia lokali bezpośrednio na osiedlu. Celem umówienia się na spotkanie prosimy o kontakt z pracownikami naszego biura pod numerem 091/ 812 0 812

XIX Targi Nieruchomości i Inwestycji - 3-4 marca 2012

Grupa Comfortime Developer miała przyjemność zaprezentować Państwu swoją szczecińską inwestycję 4 Ogrody podczas XIX Targów Nieruchomości i Inwestycji, które odbyły się w dniach 3-4 marca 2012 r. w hali targowej MTS przy ul. Struga 7.

Pragniemy podziękować wszystkim, którzy tak licznie odwiedzili nasze stoisko. Cieszymy się, że nasza oferta spotkała się z tak dużym zainteresowaniem.

Osoby zainteresowane mieszkaniem na osiedlu otoczonym zielenią 4 Ogrodów zapraszamy do biura sprzedaży, które zlokalizowane jest na wprost inwestycji przy ul. Duńskiej 46B w Szczecinie.

VII Nocny Mityng Skoku o Tyczce Szczecin 2011

W dniu 15 sierpnia 2011 roku na terenie Placu Lotników w Szczecinie odbył się VII Nocny Mityng Skoku o Tyczce Szczecin 2011. Była to kolejna odsłona tego sportowego spektaklu, który zgromadził wielu znakomitych zawodników, grono kibiców oraz osób ze świata sportu i biznesu. Comfortime Polska miała zaszczyt być jednym ze sponsorów tego prestiżowego dla miasta Szczecina wydarzenia.

Tłumnie zgromadzenia mieszkańcy i goście, wśród których znależli się Pani Irena Szewińska, Monika Pyrek, Jacek Wszoła, byli świadkami tego niezwykłaego wydarzenia. Paweł Wojciechwski - wschodzaca gwiazda polskiej lekkoatletyki, ustanowił nowy rekord Polski w skoku o tyczce. Pokonanie poprzeczki zawiszonej na wysokosci 5,91 m dało mu zwyciestwo w VII Mityngu. Jest to jednocześnie najlepszy wyniki na świecie w tym roku. Z przyjemnością spotkamy się z Państwem na następnym mityngu!